Skip to main content

Wil jij vrijwilliger worden?

Al heel wat jaren is er een groepje enthousiaste en betrokken vrijwilligers actief in ’t Raodhoes. 

Zij zijn onmisbaar en belangrijke ondersteuners van ons team. Tot op heden zijn het nog altijd mannen geweest die genoten van hun pensioen. Ter aanvulling van deze groep zijn we op zoek naar versterking. Het mogen mannen en vrouwen zijn en je hoeft ook niet gepensioneerd te zijn!

Lijkt het je leuk om kleine klusjes in ons multifunctionele accommodatie te doen, neem dan eens contact met ons op. Je kunt bijvoorbeeld denken aan het mee klaar zetten van zalen voor bijeenkomsten en vergaderingen. Vanzelfsprekend belonen we onze vrijwilligers met een vrijwilligersvergoeding.

Voor meer informatie neem contact op met Ruth Lamberts via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Hopelijk draag jij binnenkort ook bij aan de beleving van onze gasten.